telepati ile aşık etme - parasepia
telepati ile aşık etme benim usta olduğum bir konu. platonik olduğunuz veya ayrıldığınız eski sevgiliniz için aşık ettirme yollarından en etkili olanını yıllarca anlattım ve bir çok insanı sevdiği kişiye kavuşturdum. sizlerde öğreteceğim yöntemi uygularsanız kısa zamanda mutluluğa yelken açabilirsiniz.

başarabilmeniz için anlattığım her şeyi baştan sona okuyup anlamanız ve uygulamanız gerekiyor. çünkü bir şeyi eksik veya yanlış yaparsanız telepati ile aşık etme, aşık etmemeye döner (: o yüzden beni dikkatlice dinleyin.

- telepati ile aşık etme nedir?
telepati, insanların zihnine mesaj göndermektir. diğer insanlara düşünce veya duygu gönderip onların zihnini kontrol edebilirsiniz.

Ritüel, tekrarlanan eylemlerdir. Belli bir şeyi belirli zaman aralıkları ile yaparsan bu senin ritüelin olur. Namaz kılmak, tokalaşmak veya yemek yemek için sofrayı hazırlamak bir ritüeldir.

Bizim konumuzda ise telepati ile aşık etme başlı başına bir ritüeldir. Sevdiğiniz kişiye belirlediğim süre kadar bu yöntemi uygulayacak ve onu kendinize aşık ettireceksiniz.

- telepati ile aşık etme günah mı?
telepati ile aşık etme tabii ki günah değil. günah olması için büyü yapmanız veya bunu zorla yapmış olmanız gerekiyor. ha bir de aşık etmeyi kötü bir niyet için yapıyorsanız günah olur. ama temelde telepati ile aşık etme günah değildir. çünkü içinde günah olabilecek bir şey barındırmıyor.

şunu belirtmeliyim ki bir çok yerde ritüel veya telepati adı altında büyü anlatılıyor. lütfen eşya kullanılan veya anlamını bilmediğiniz arapça, farsça vb. şeylerin olduğu uygulamaları yapmadan önce iki kez düşünün. mümkünse hiç yapmayın. benim anlatacağım yöntem büyü değildir. zorla aşık ettirme gibi bir olay olmadığı için günahta değildir.

telepati ile aşık etme ritüeli nasıl gerçekleşir?
amacımız, zihnine gönderdiğimiz mesajlar ile onu aşık olmaya ikna etmektir. bunun için aşık etmek istediğiniz kişinin zihnine telepatik mesaj göndereceğiz ama öncelikle konuşma metni hazırlayacağız. ben örnek bir metin hazırlayacağım ve sizde gerekli yerlerini kendinize uyarlayıp uygulayacaksınız. peki bu yeterli mi? tabii ki değil. bir insanı yalnızca konuşmayla aşık edemezsiniz. o yüzden konuşma olarak ileteceğimiz mesajla birlikte aşk, sevgi duygusunu da gönderip onu bu duruma hazır hale getireceğiz.

telepati ile aşık etme ritüelini kimler yapabilir?
herkes yapabilir, bu konuda hiçbir sınırlama yok. ama.. eğer aşık etmek istediğiniz kişinin sevgilisi varsa veya evliyse bu tekniği uygulamayın. karma var, size geri döner falan demeyeceğim çünkü benim için öyle şeyler yok. ama bu yaptığınız şey pek etik olmaz. o yüzden ilişkisi olan kişilere bu yöntemi uygulamamanızı rica ediyorum. kötü bir niyetle yapılırsa işe yaramaz veya sana geri dönmez gibi şeyler söyleyen insanlar oluyor maalesef. bakın benim telepati eğitimim bile var. yani bu konuda ciddiye alınabilecek tek kişi benim. size diyorum ki, söylenen bu tarz şeyler doğru değil ama sizin kötü niyetle bunları yapmanız yanlış bir davranış olur. yine de karar sizin.

bu arada telepati eğitimime katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

- sana neden aşık olsun?
kendinize sormanız gereken 2 önemli soru var. sana "neden aşık olsun?" ve "neyine aşık olsun?" direkt söyleyince insan biraz aşağılanmış gibi hissediyor ama bu konuda ciddiyim :d onu söylediğiniz şeylerle ikna edeceksiniz. bu yüzden aşık olunabilecek yanlarınızı belirleyin. siz bunun üzerinde düşünün bende diğer adıma geçeyim.

- telepati ile aşık etmek için yapılacak telepatik konuşma
bir kızı kendime nasıl aşık ederim temalı bir yazı yazacağım, siz de bunu kendinize uyarlayacaksınız. kadınsanız erkek aşık etmek istiyor olabilirsiniz -doğal olarak- bu noktada bir sorun yaşamazsınız çünkü neyi, neden söyleyeceğimi belirteceğim. herkesin söyleyeceği şeyler farklı olacağı için öncellikle içinde bulunduğunuz durumu netleştirmeliyiz. bunu da kendi üzerimden anlatayım.

josephine ile sevgiliydim ve aldattığım için benden ayrıldı. benden nefret ediyor. eskiden zekama aşık olduğunu söylemişti çünkü tipim kayık.
• neyime aşık olacağı sorusunun cevabı belli, "zeka".
• peki neden bana aşık olsun? onu mutlu ederim. param var, rahat bir hayatı olur. özünde iyi biriyim, aldatmadığım taktirde.. (tabii bu söylediklerim konuyu netleştirmek için, yoksa kimse ben seni mutsuz ederim lütfen benimle birlikte ol demez :d)

özetle ona mutlu bir gelecek vaadediyorum. ama şu an benden nefret ediyor, onu beni affetmesi için de ikna etmem gerek. konuşma metnimiz toplamda 4 hücum bölümünden oluşacak.
• onu öv ve savunma mekanizmasını kır.
• kendini acındırıp iyi yönlerini göster ve seni affetsin.
• neden aşık olması gerektiğini söyle.
• neyine aşık olacağını belirt..
saldırı planımız bu şekilde arkadaşlar :p

unutmayın birini ikna etmek istiyorsanız önce ona hak verip sonra hücuma geçeceksiniz. bunun içinde öncelikle onun götünü kaldırmalısınız.
konuşma metnim;
"josephine.. sen çok iyi birisin, mükemmelsin. eğer biri seni seviyorsa dayanamaz, hemen affedersin. özünde iyi birisi olduğumu biliyorsun. seni çok seviyorum. yaptığım şeyden dolayı pişmanım, lütfen beni affet. güzel günlere geri dönelim. mutlu bir geleceğimiz ve güzel çocuklarımız olsun. ben konuştuğum zaman gülümseyerek beyin orgazmı yaşadığını söylerdin ya.. işte onu yapabilecek tek kişi benim.”

evvet gördüğünüz gibi ilk kısımda övdüm ve af diledim, ikinci kısımda mutlu bir gelecek vaadinde bulundum ve ona yaptığım muhteşem etkilerimden bahsettim. bu metni kendinize uyarlayın. uzunluğu bu şekilde olursa yeterli. cümleleri olabildiğince basit tutmaya çalışın.

- telepati ile aşık etme tekniği
kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği ve dikkatinizin dağılmayacağı bir yere geçin lütfen.
1- gözlerini kapatın.
2- aşık etmek istediğiniz kişiyi hayal edin.
yalnızca yüzünü değil, belden yukarısını hayal edin.
3- sol memenizin altından kırmızı renkte bir ışığın çıkıp aşık etmek istediğiniz kişinin sol memesinin altından içeriye girdiğini düşünün.
bahsettiğim yerde manevi kalp bulunuyor. çakra gibi bir şey, islam da letaif olarak geçer. bu nokta erkeklerin meme ucunun dört parmak altında, kadınların ise memelerinin altında bulunur. burası düşünce göndereceğimiz yerdir.
4- sağ memenizin altından sarı renkte bir ışığın çıkıp telepati yaptığınız kişinin sağ memesinin altından içeriye girdiğini düşünün.
bu nokta ise ruhtur. bildiğimiz ruh değil sadece isim benzerliği var. her bölgenin rengi olduğu için ona uygun bir renk hayal ediyoruz. bu bölgeyi duygu gönderimi için kullanacağız.
5- sevdiğiniz kişiyi düşünürken aşkınızı derinlemesine kadar hissedin ve bu aşkın sağ memenizin altında sarı renkte topladığını düşünün.
6- bu aşk duygusunu çıkarıp bağlantı sağladığınız ışığın içinden gönderin. telepati yaptığınız kişiye ulaşan bu sarı renkteki aşk duygusunun onun tüm bedenini içten dışarıya doğru kapladığını ve aşkınızı hissettiğini düşünün.
7- duygusal bir şekilde belirlediğiniz konuşmayı yapın.
konuşma metni yazmıştık ya, onu ezberleyin ve kalbinizden geldiği biçimde okuyun.
8- konuşmayı yaparken söylediğiniz her şeyin kırmızı ışığın içinden geçerek onun kalbine ulaştığını düşünün.
söyleyeceğiniz şeyler bittiğinde gözlerinizi açabilirsiniz. ekstra yapmanız gereken bir şey yok günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz.
bu çalışmayı 5 saatte bir yapabilirsiniz.

- kesin i̇şe yarayacak mı?
konuşma metnini kendinize uygun bir şekilde tasarladıysanız ve uygulamayı öğrettiğim gibi yaptıysanız evet işe yarayacaktır.

Telepati ile aşık etme değil de telepati ile mesaj attırma konusunu öğrenmek istiyorsanız onu da uygun vakitte paylaşacağım.