göz rengi değiştirme - parasepia
göz rengi değiştirme kendine mevcut rengi yakıştırmayan veya farklılık arayan insanların merak ettiği ve göz rengi değiştirme yöntemlerine başvurduğu karışık bir konu. bunun için lens takmak veya varsa göz rengi değiştirme ameliyatı dışında bizim değineceğimiz yöntem tabii ki metafizik penceresinden olacaktır.

biyokinezi, vücutta değişiklik yapmak üzerine yoğunlaşan bir daldır. biyokinezi ile göz rengi değiştirme hadisesi bir çok insan tarafından denemeler yapılarak test edilmiş ve kalıcılığa ulaşmasa bile göz renginde fark edilebilir sonuçlar doğurduğu gözlemlenmiştir.

biyokinezi dışında şifa için şifacılık alanında bir çok konu yer alsa da maalesef vücut değişikliği hususunda özel bir alan bulunmamaktır. tam da bu noktada insanların aklına telkin veya frekans ile göre rengi değiştirme mümkün müdür sorusu gelmektedir çünkü telkin veya frekans her alan için uygulanabilecek araçlar olarak görülmektedir.

telkin, göz renginizin değiştiğine dair şeyler söyleyerek bilinçdışınızı(bilinçaltı) bu konuda ikna etmeye dayalıdır. örneğin telkinde, “mavi gözlere sahibim, mavi gözlerim ile insanların dikkatini üzerime çekiyorum” tarzında şeyler söylenerek mavi gözlere sahip olduğunuz düşüncesini beyninize işlemeye çalışır.

telkin normal olaylarda işe yarayan bir şey. ama ruhsal güçlerde telkinler hiçbir şekilde işe yaramaz. çünkü biz beynimiz ile bunları gerçekleştirmiyoruz. ruhun gücünü açığa çıkarmadıysanız eğer, telkinler hiçbir işe yaramayacaktır.

frekanslar ise beyninizi yapay olarak alfa, beta, teta veya delta gibi dalga boylarına sokmaya çalışır (hangisine ihtiyacınız varsa).

tamam soksun. bunun bize ne yararı var? siz biyokinezi çalışması yapmadıktan sonra beyninizin hangi dalga boyunda olduğunun bir önemi yok ki.

şöyle düşünün. yoğun olarak protein tüketiyorsunuz. ama spor yapmıyorsunuz. çok fazla protein yemeniz kaslı bir vücuda sahip olmanızı sağlamaz ki. hatta fazla protein tükettiğiniz için bu vücudunuz için zararlı olur.

siz biyokinezi çalışması yapmıyorsanız frekans dinlemenizin bir anlamı yok. çalışma yapmadan 15-20 dk önce dinlemeye başlayıp, çalışma esnasında da bu frekansları dinlemelisiniz.

burada çok önemli 2 sorun var.
1.si, frekansı hazırlayan insanlar parapsikoloji konusunda bilgililer mi ki ona uygun frekansları hazırlıyorlar? çoğu insan sağdan soldan bulduğu frekanslara ilgi çekici başlıklar atarak youtube'a yüklüyor.

örneğin bulduğu frekansa “göz rengi değiştirme” başlığını atarak yüklüyor ve sizde bunu dinliyorsunuz. halbuki frekansın göz rengi değiştirme ile alakası bile yok.

bu sorun telkinlerde de mevcut. telkinleri duymadığınız için, dinlediğiniz şeyin hangi konuyla ilgili olduğunu bilmiyorsunuz. beki telkin ayağına sizleri kötü yola itecek şeyler söyleniyor? duymadığınız için ne olduğunu da bilmiyorsunuz.

2.si, frekanslar beyne zarar verir. örneğin delta durumuna uyku esnasında geçeriz. yani şu an uyanıksanız belli ki delta dalga boyunda değilsiniz. ama yapay olarak delta için frekans dinlerseniz, beyninizi olmaması gereken bir şeye sokmaya çalışırsınız ve bu tabii ki son derece zararlıdır.
bu, kolunu kullanman gerekirken zorla bacağını kullandırtmaya benziyor.

şunu unutmayın, yapay olan her şey zararlıdır. size kısa vadede başarı vaadi sunduğu için denemek istersiniz.. ama denemeyin. i̇kinci olarak şunu da unutmayın, kısa yollar her zaman tehlikelidir.
kısa yoldan zengin olmaya çalışıp zengin olan var mı? olay tamamen bundan ibaret (:

merak etmeyin. henüz ruhun gücünü açığa çıkarmadığınız için tamamen doğal bir şekilde dalga boyuyla ilgili bağlantılı olarak göz rengi değiştirme olayını biyokinezi ile göz rengi değiştirme başlığında anlattım, gerekliye bilgiye oradan ulaşabilirsiniz.