biyokinezi - parasepia
biyokinezi, ruhun gücünü kullanarak bedende her türlü değişikliğin yapılması olayıdır. telekinezinin alt dallarından birisidir.

ruhun gücü odaklanarak, hayal edilerek kontrol edilir ve ortaya gözle görülebilen fiziksel değişimler çıkartılır.

biyokinezi, ruhun gücünün odaklanma ve hayal edilerek kullanılması sonucu gerçekleşir. ruhun gücü bu iki yöntemle kontrol edilse de asıl önemli olan şey ruhun gücünü açığa çıkarmaktır.

ruhun gücü yıllar alan uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkar. az yemek yemek, hayvansal gıdaları tüketmeyi bırakmak, yoğun ibadetlerle manevi ilerlemeyi sağlamak gerekir.

biliyorum ki çoğu kişi bunları yaparak ruhun gücünü açığa çıkarmak ile uğraşmayacaktır. bu sebeple diğer ruhsal güçlerde bu uygulanamasa da, biyokinezi ile göz rengi değiştirme uygulaması için ruhun gücünü açığa çıkarmak adına kolay bir yöntem deneyebiliriz.

biyokinezi ile göz rengi değiştirme haricinde boy uzatma, saç rengi değiştirme, burun düzeltme, kemiklerde değişiklik yapma, yaraları iyileştirme gibi hayal edebileceğiniz her şey yapılabilir.

biyokinezi ile göz rengi değiştirme ve yaraları iyileştirme haricindekiler teorik olarak yapılabilir ama yapabilmek çok uzun yıllar alır. kimse 20-30 yıl gibi uzun bir süre biyokinezi çalışması yapmadığı için, uygulamada hiç kimse bunları gerçekleştirememiştir.

ruhu olan her insan biyokineziyi yapabilir. evet her insanın ruhu var (: ama yukarıda açıkladığım gibi çalışma yapıp kendini geliştirmeyen insanlar tabii ki biyokineziyi yapamaz.

o zaman ruhu olan ve istikrarlı bir şekilde çalışma yapan herkes biyokineziyi başarabilir diyebiliriz.