biyokinezi ile göz rengi değiştirme - parasepia
biyokinezi ile göz rengi değiştirme de dahil, biyokinezi ile yapılan hiçbir çalışma zararlı değildir.

biyokinezi de en popüler olan şey göz rengi değiştirmedir. her popüler şeyde olduğu gibi bu da cahillerin saldırısına maruz kalmıştır.

göz renginizi değiştirmek için hayal ederken, eğer yanlış hayal ederseniz istediğiniz göz rengi haricinde farklı bir göze sahip olursunuz, yanlış hayal ederseniz kör olursunuz gibi bir sürü zırvalık ortalıkta dolaşmaktadır.

böyle bir şey asla söz konusu değildir. yanlış hayal ettiğinizde kör olmayı bırakın, farklı gözlere bile sahip olamazsınız. bunlar tamamen cahil insanların götünden uydurduğu şeylerdir. lütfen bu tarz şeylere itibar etmeyin.

biyokinezi ile göz rengi değiştirme nasıl yapılır;

1- gece yatarken 3-5 saat sonraya alarm kurun.
2- alarm çalınca uyanıp alarmı kapatın. aynanın karşısına geçerek oturun ve gözlerinizi kapatın.
3- karanlığın içinde uzunca bir merdiven hayal edin ve yavaşça bu merdivenleri çıkmaya başlayın. merdivene bir adım attığınızda nefes alın, diğer adımı attığınızda nefesinizi verin. bunu yaparken de bedeninizin rahatlayıp gevşediğini düşünün.
4- uykunuz ağırlaştığında ve bedeniniz tamamen gevşediğinde bir sonraki adımı uygulamaya başlayabilirsiniz.
5- göbek deliğinizin orada yani karnınızda büyük, yuvarlak bir enerji olduğunu hayal edin. bu enerjiyi, gözlerinizi hangi renk yapmak istiyorsanız o renkte hayal edin.
6- karnınızdaki enerjinin yukarıya doğru çıktığını hayal edin. enerjiyi göğsünüze, boğazınızdan yukarıya doğru gözlerinize kadar getirin.
7- enerjinin gözlerinizin içine dolduğunu düşünerek gözlerinizin renginin değiştiğini hayal edin.
8- 5dk boyunca enerjiyi gözlerinizin içine doldurun ve gerçekten göz renginizin değiştiğine inanın.
9- çalışma bittikten sonra yavaşça gözlerinizi açarak aynaya bakın.

dikkat:
aynanın karşısında oturmuş bir vaziyette çalışmayı yaparken çok uykunuzun olduğundan emin olun. uyku ve uyanıklık arasında olmanız gerekiyor ki çalışma işe yarasın.

gözlerinizi açıp aynaya baktığınızda hiçbir şey görmemeniz gerekiyor. odanın ışığı kapalı olsun ve karanlık olduğu içinde göz renginizi göremeyin.

her gün bu çalışmayı yapın ama hiçbir zaman aynaya bakmayın. çünkü siz bu konuda yenisiniz ve bir kerelik bir çalışmayla göz renginiz değişmez. aynaya bakarsanız eğer, göz renginizin değişmediğini görür ve bu konuya olan inancınız gider.

bu sebeple siz çalışmayı yaptıktan sonra göz renginizin değiştiğine inanın ve buna inanmış bir vaziyette hayatınıza devam edin. bunu söylediğim şekilde yaparsanız zaten aynaya bakmanıza gerek kalmaz çünkü sizi tanıyan birisi göz renginizin değiştiğini size söyleyecektir.

not: sharingan kan bağıyla aktarılan bir göz tekniğidir. ananda babanda bu göz yoksa maalesef sende de sharingan mevcut değildir. bu durum herkes tarafından biliniyor olsa da yine de belirtmek istedim (: